Mama w kuchni
Home » » Konkurs

Konkurs

Mama w kuchni wtorek, 13 stycznia 2015 | 13:27


Czas na pierwszy konkurs z mamą w kuchni. O zasadach udziału i nagrodach możecie przeczytać poniżej.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród wystarczy lubić profil Mama w kuchni na Facebooku, w komentarzu pod postem wpisać nazwę swojej ulubionej potrawy i udostępnić publicznie post z konkursem.

Nagrody ufundowane przez Grupę Wydawniczą Foksal, to książki kulinarne: 

„Z maluchem przy stole”
Katarzyna Cichopek, popularna aktorka, prezenterka telewizyjna i tancerka, a przede wszystkim mama kilkuletniego Adasia, doradza w książce, jak zapewnić dzieciom prawidłowy wzrost i rozwój, dbając o ich zdrowe odżywianie. Książka, adresowana do wszystkich rodziców, jest bogato ilustrowana i wzbogacona o przepisy na zdrowe dania.

„Boże Narodzenie przy stole” 
Bardzo elegancka, prezentowa książka kucharska poświęcona kuchni bożonarodzeniowej. Autorki przedstawiają przepisy na tradycyjne potrawy wigilijne oraz potrawy na kolejne dni Świąt i opatrują je osobistymi komentarzami. Liczne oryginalne zdjęcia prezentacyjne potraw są prawdziwym atutem tej publikacji.

 „Kuchnia kobiet” 
 To opowieść znanej dziennikarki o rodzinie, przyjaciółkach i znajomych, których sztuka kulinarna stała się dla niej inspiracją do własnych poszukiwań. Fascynująca historia kobiet i ich kulinarnych upodobań, która udowadnia, że jedzenie to nie tylko konieczność, ale jedna z czystych radości życia. Nić wspomnień i anegdot przeplata się tu z przepisami zaczerpniętymi z różnych źródeł: cennego notatnika kulinarnego babci Ziuty, receptur kobiet ważnych dla autorki, z własnych pomysłów sprawdzonych w praktyce. Czytelnik znajdzie tradycyjne przepisy wielkopolskie, ale również angielskie, hiszpańskie, a nawet.. sardyńskie, gdyż takie były drogi życiowe Moniki Zamachowskiej. Tekst wzbogacają fotografie z archiwum rodzinnego, a także barwne zdjęcia autorki oraz potraw.

2 komentarze :

  1. Kiedy losowanie? :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zapewne w przyszłym tygodniu. Termin zależ od nawałnicy zgłoszeń ;)

      Usuń